KDO JE CHEIRÓN?

27.11.2023

Charakteristickým a tajemným Cheirónovým rysem je jeho nezhojitelné zranění. Léčil druhé, sám sebe však vyléčit nedokázal. Ke zranění přišel náhodou, když přihlížel boji a zbloudilý Héraklův šíp, namočený v jedu Hydry jej zasáhl do stehna.

Nesmrtelný kentaur zraněním trpěl a aby se zbavil bolesti, vzdal se své nesmrtelnosti ve prospěch Prométhea. Zemřel, ale po své smrti byl Diem vyzdvižen mezi hvězdy.

Pomocí léčivé (cheirónské) mysli, probuzené překonáním psychospirituální krize, vnáším světlo do míst prvotního zranění a pomohu vám tak stát se znovu samostatnou a svébytnou individualitou.

Využívám k tomu schopnost přímého vnímání vašeho energetického pole. To se mi děje automaticky a skrze to se mohu naladit na vaši celistvou osobnost.

Jen jediným člověkem na světě, u kterého toho nejsem schopen, jsem já sám. Díky cheirónskému zranění poskytuji tomu, kdo o něj stojí, svůj vhled.

"Mně lidí líto s jejich žaly všemi,
ty štvance štvát už ani nechce se mi."

— J. W. Goethe: Faust (Mefistofeles)

Díky krizi jsem prošel regresními terapiemi, systemickými konstelacemi, vlastním studiem hlubinné psychologie Carla Gustava Junga a zkoumáním nevědomí, archetypů a komplexů jako psychických faktorů, které přesahují vědomé úmysly.

CO NABÍZÍM?

Spolu se pokusíme proniknout k příčinám vašich Cheirónských zranění. Ta, jakkoli mohou být bolavá, byla již dávno předurčena…

Už v téže chvíli, kdy je vámi samými dovoleno přijmout tuto skutečnost, začíná vliv zranění okamžitě slábnout a vy se začínáte přibližovat k své vlastní celistvosti.