CHEIRÓNSKÉ ZRANĚNÍ

Pokud jsi schopen nesoudit a nedělat rozdíly mezi lidmi, neboť každý z nich si v životě nese své nezhojitelné poranění, prospěje to tobě samému a tím i celému světu.

— kentaur Caíron, Nekonečný příběh

Objevte svůj
skrytý potenciál:

Každý z nás v sobě nese nekonečný příběh a jedinečný potenciál. Jsem tady, abyste uviděli tento příběh z jiného úhlu a pomohl vám odhalit tajemství vaší Duše. Abyste mohli žít podle své pravé podstaty.

Harmonie a naplnění: 

Se mnou se vydáte na cestu ke skloubení s vaším pravým Já a k nalezení rovnováhy ve svém životě. Chcete-li žít plně a s radostí, začněte naslouchat své Duši.

JAN SKALÁK

Průvodce traumatem
autor Cheirónské terapie 

Compassionate Inquiry: 

Spojte se se svými hlubokými emocemi skrze přístup dr. Gabora Maté Compassionate Inquiry. Spočívá v laskavém a soucitném zkoumání hlubokých emocionálních vrstev a přesvědčení, které podpoří proces vašeho sebepoznání a osobního uzdravení.

Cesta k autentičnosti: 

Měňte svět tím, že budete autentičtí. Společně budeme vytvářet prostor pro váš osobní rozvoj, abyste mohli žít život, který rezonuje s vámi samotnými.

Připravte se na transformaci. Vaše cesta začíná tady a teď. Jsem tu, abych vás provázel na cestě k objevení vaší pravé podstaty a dosažení naplněného života.

Pomocí porozumění, jemné komunikace a schopnosti pronikavému vhledu, pracuji s lidmi na hlubší, duchovní úrovni. 

Využívám svých schopností a znalostí k poskytování podpory, zvládání stresu, nalezení životního smyslu a dosažení harmonie a inspirace.  

Jsem tady, abych vám pomohl na cestě k osobnímu probuzení, nalezení vašeho životního poslání a smyslu života. 

Přečtěte si, jak jsem objevil živou mytologii ve svém vlastním příběhu

Protože jestli se to podařilo mně, podaří se to i vám.


Charakteristickým a tajemným Cheirónovým rysem je jeho nezhojitelné zranění. Léčil druhé, sám sebe však vyléčit nedokázal. Ke zranění přišel náhodou, když přihlížel boji a zbloudilý Héraklův šíp, namočený v jedu Hydry jej zasáhl do stehna.

Human Design nás vede k podvědomým vzorcům chování a tím k poznání sebe sama. Mapuje způsob, jakým zpracováváme informace. Naše rozhodnutí jsou totiž učiněna nejdříve v podvědomí a teprve potom přecházejí do vědomé mysli. Naše logická rozhodnutí nejsou tedy ani naše ani logická. Podvědomí rozhoduje za nás.